CO ROBIĘ I W CZYM MOGĘ POMÓC TOBIE I TWOJEJ MARCE

Jak powiedział kiedyś Henderson Stuart „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”
Wykorzystaj media społecznościowe do reklamy swoich usług i produktów - ja chętnie Ci pomogę.

POPROWADZĘ TWOJE  SOCIAL MEDIA

ZREALIZUJĘ DLA CIEBIE KAMPANIĘ REKLAMOWĄ W SOCIAL MEDIACH

A MOŻE POTRZEBUJESZ SZKOLENIA DLA SIEBIE LUB PRACOWNIKÓW 

POTRZEBUJESZ WSPARCIA W DZIAŁANIACH PUBLIC RELATIONS

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAPYTAJ O OFERTĘ

W Polsce z social media korzysta 90% internautów. Social media to bez wątpienia numer jeden wśród kanałów komunikacji, i pierwsze miejsce gdzie klient może zetknąć się z Twoją marką. Pozytywny wizerunek w sieci to dziś bardzo ważna kwestia.  Profesjonalne posty, atrakcyjne wizualnie materiały graficzne i content,  pozwolą aby usługi i produkty Twojej firmy przyciągały  uwagę potencjalnych klientów. 

Jeśli nie masz czasu, pomysłu ani cierpliwości - ja zajmę się Twoimi kanałami w Social Mediach.  Przeprowadzę audyt, opracuję strategię działań komunikacyjnych i poprowadzę Twoje social media,  dbając o  profesjonalny wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych.

Przeprowadzę dla Ciebie i Twoich pracowników szkolenia  z zakresu działań online, komunikacji interpersonalnej , zarządzania informacją w sytuacjach kryzysowych.

Szkolenia realizuję w dogodnym dla Ciebie miejscu - w Twojej firmie lub w wynajętej sali. Mogę również przeprowadzić szkolenie zdalnie - online.

 

 

Jak mówi stare przysłowie "Jak Cię widzą tak Cię piszą".  Zainwestuj w wizerunek Twojej firmy . Masz wyjątkowy produkt i chcesz aby dowiedział się o nim świat? Media? Twoi klienci?  Zaplanuję  działania Public Relations aby mogą zwiększyć rozpoznawalność marki i usługi bądź produktu.

 

„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.” – Mark Twain

Copyright PR Manager Julia Wach 2020 / POLITYKA PRYWATNOŚCI